Ağrı Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Ağrı Hurdacı

Ağrı Hurdacı

Ağrı hurdacı kuruluşu olan Çabuk Metal Hurdacılık akla gelen tüm hurdaları gerçek değerini ödeyerek alır. Hatta Ağrı’da ikinci el malzeme alımı, yangın merdiveni kesimi ve hurda geri dönüşümü faaliyetleri yürütmekteyiz. Hurda satmadan bize alo deyin ve teklif isteyin. Bu sebeple Ağrı hurdacılar iletişim yoluyla bağlantıya geçin. Çünkü tüm illerde olduğu gibi bu çevrede de kırkambar karışık kırma, ekskavatör, fan ve chiller hurdaları için karşılığının gerçek değerini bizler açıklamaktayız. Hem de Ağrı’da hurda alan ekiplerimizi hemencecik deponuza gönderiyoruz.

Ağrıda hurdacı iletişim numarası lazım ise telefon edin. Hurda alüminyum sac, pimaş boru, varil, asansör ve vinç parçaları satmak için 7 gün 24 saat bize alo deyin. Sayısız hurdacı Ağrı mahallelerine gelerek çeşitli hurdaların alımı için uğraşmaktadırlar. Gel gelelim içlerinden metal, bakır, soğutma sistemleri, çelik boru ve demir merdiven söküm hurdası için sizlere karşılığının gerçek değerini firmamız sunmaktadır. Ağrı’da hurda dükkanı ve hurdacı telefon numarası olarak sürekli buradayız. Hurda metal alımı ve satımında çok emek harcayarak işi öğrenmiş grub ile hizmete devam ediyoruz. Kazan dairesi kesiminden kaliteli getiri almak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve bizden fiyat alın.

Hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Böylece hurda satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Ağrı’da yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısacası Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ağrı Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler:

  • Ağrı (il merkezi) Hurdacı
  • Diyadin Hurdacı
  • Doğubayazıt Hurdacı
  • Eleşkirt Hurdacı
  • Hamur Hurdacı
  • Patnos Hurdacı
  • Taşlıçay Hurdacı
  • Tutak Hurdacı

 

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara