Ardahan Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Ardahan Hurdacı

Ardahan Hurdacı

Ardahan hurdacı çalışanı olan Çabuk Metal Hurdacılık  envayi çeşit hurdayı gerçek değeri ile alır. Hem de Ardahan’da tadilat, 2. el inşaat malzemeleri alımı ve korkuluk demiri sökümü faaliyetleri göstermekteyiz. Hurda satışından zarar etmeden bize ulaşın ve hurda fiyat teklifi alın. Bu maksatla Ardahan hurdacı telefon aracılığı ile mesaj gönderin. Çünkü ülke totalinde olduğu gibi bu yakınlarda de şanzıman, klima, paslanmaz sac ve radyatör söküm hurdaları için karşılığının gerçek değerini bizler vermekteyiz. Bu arada Ardahan’da hurda alan ekiplerimizi vakit kaybetmeden bulunduğunuz konuma ulaştırırız.

Ardahanda hurdacı bulmak istiyorsanız yorulmayın bize çağrı atın biz sizi bulalım. Hurda inşaat demiri, tekstil makinaları, lastik, çatı sacı ve ray demiri satmak için gün boyunca bize ulaşın. Birçok hurdacı Ardahan sokaklarından hurda almak için faaliyet göstermektedir. Oysa içlerinden havai hat teli, trapez sac, kırkambar sarı, boru ve ofset matba alüminyumu hurdası için arayan araştıran bütün insanlara karşılığının gerçek değerini biz veririz. Ardahan’da kurumsal hurdacı firması ve hurdacı telefon numarası olarak geri dönüşüm konusunda yardımcı oluruz. Hurda sektöründe sahada aktif bir şekilde çalışarak tecrübe kazanmış personel ile hizmete devam ediyoruz. Ayrıca hurda satışından uygun nakit almak istiyorsanız hızlı olun ve bize telefon açın.

Hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Böylece hurda satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Ardahan’da yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısacası Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ardahan Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler:

  • Ardahan (il merkezi) Hurdacı
  • Çıldır Hurdacı
  • Damal Hurdacı
  • Göle Hurdacı
  • Hanak Hurdacı
  • Posof Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara