Bitlis Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Bitlis Hurdacı

Bitlis Hurdacı

Bitlis hurdacı kuruluşu olan Çabuk Metal Hurdacılık geniş yelpazede hurdayı iyi fiyat ile alır. Hem de Bitliste ikinci el mutfak malzemeleri alımı, su tankı sökümü ve şantiyeye konteyner bırakma çalışması yaparız. Hurda satışından zarar etmeden bizimle temas halinde olun ve hurdaya ait en iyi fiyatı alın. Bu sebeple Bitlis alo hurdacı yardımıyla sms yollayın. Çünkü çoğu yerde olduğu gibi civarda de çamaşır makinası, vinç parçaları, radyatör söküm ve kağıt hurdaları için karşılığının gerçek değerini En Yakın Hurdacı vermektedir.

Başkaca Bitlis’te hurda alan mesai arkadaşlarımızı çok kısa sürede olduğunuz noktaya yönlendirmekteyiz. Bitlis hurdacı bakıyorsanız hemen bizi arayın. Hurda motor, alüminyum kablo, kırkambar sarı, jant ve alüminyum tel satmak için tüm günler bizimle temas halinde olun. Bir hayli hurdacı Bitlis ilçelerinden hurda alımı yapmak için gezmektedirler Ama içlerinden alüminyum profil, demir direk, plastik granül, ray demiri ve varil hurdası için sürekli karşılığının gerçek değerini firmamız sunmaktadır. Bitlis’te hurda sat ve hurda merkezi olarak hurdacılık yapıyoruz. Hurda metal alımı ve satımında ömrünü adayarak hurda profesörü olmuş işçi ile hizmet vermekteyiz. Bina söküm işinden uygun nakit sağlamak istiyorsanız beklemeyin ve bizimle temas kurun.

Hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Böylece hurda satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Ardahan’da yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısacası Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bitlis Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler:

  • Bitlis (il merkezi) Hurdacı
  • Adilcevaz Hurdacı
  • Ahlat Hurdacı
  • Güroymak Hurdacı
  • Hizan Hurdacı
  • Mutki Hurdacı
  • Tatvan Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara