Edirne Enez Hurdacısı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Edirne Enez Hurdacısı

Edirne Enez Hurdacı

Edirne Enez hurdacısı Çabuk Metal olarak , bölgenin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Edirne’nin tüm ilçelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğrayan metalleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her çeşit demir hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Edirne hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Edirne’de benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Edirne şehir merkezine bağlı ilçeler ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Edirne için değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

 

Edirne Hurda Alanlar

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, hurda bakır, hurda kablo aldığımızda yukarısında fiyat listeleri vermekteyiz. Edirne Enez hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz. Hurda karton almak amacıyla adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Edirne Enez’de hurdacılık yapan Çabuk Metal Hurdacılık her tür hurda atık alıyor. Edirne adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Hurdanızı zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin piyasa değerleri düşmektedir. Hurda zamak, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Edirne Enez Hurdacısı Fabrika ve Makine Kesimi

Çabuk Metal Hurdacılık profesyonel biçimde fabrika söküm işi gerçekleştirmektedir. İnsanların anlattığı biçimde kolay bir iş sayılmaz. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Edirne fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. İşe başlamadan önce yıkılacak fabrikanın etraflıca dolaşılarak uygun araçların hazırlanması uygundur. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık.

Edirne Enez Bina Yıkımı

Edirne Enez kentsel dönüşümü sebebiyle eskimiş ev ve işyerlerinin gerektiği biçimde imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurdaları satın almaktayız. Yıkım sırasında istenen tüm iş güvenliği önlemleri üst bölümde bahsettiğimiz fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Hurdalar bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Edirne Enez Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler:

 1. ÇATALTEPE MAHALLESİ
 2. GAZİÖMERBEY MAHALLESİ
 3. YENİ MAHALLESİ
 4. ABDURRAHİM KÖYÜ
 5. BÜYÜKEVREN KÖYÜ
 6. ÇANDIR KÖYÜ
 7. ÇAVUŞKÖY KÖYÜ
 8. ÇERİBAŞI KÖYÜ
 9. GÜLÇAVUŞ KÖYÜ
 10. HASKÖY KÖYÜ
 11. HİSARLI KÖYÜ
 12. IŞIKLI KÖYÜ
 13. KARAİNCİRLİ KÖYÜ
 14. KOCAALİ KÖYÜ
 15. KÜÇÜKEVREN KÖYÜ
 16. SULTANİÇE KÖYÜ
 17. SÜTÇÜLER KÖYÜ
 18. ŞEHİTLER KÖYÜ
 19. UMURBEY KÖYÜ
 20. VAKIF KÖYÜ
 21. YAZIR KÖYÜ
 22. YENİCE KÖYÜ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara