Edirne Havsa Hurdacısı Çabuk Metal

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Edirne Havsa Hurdacısı Çabuk Metal

Edirne Havsa Hurdacı

Edirne Havsa hurdacısı Çabuk Metal olarak , bölgenin her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakın çevredeki araçlarımızı göndermekteyiz. Edirne’nin tüm ilçelerinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Korozyona uğrayan metalleri yeniden işleyerek sizlerin geleceğini kurtarıyoruz. Sizlerde her çeşit demir hurdası satışı yapmak amacı ile firmamızı tuşlayabilirsiniz. Edirne hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Endişeye gerek kalmadı, başardınız. Edirne’de benzeri olmayan bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Edirne şehir merkezine bağlı ilçeler ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Edirne için değil, tüm bölgelerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

 

Edirne Hurda Alanlar

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, hurda bakır, hurda kablo aldığımızda yukarısında fiyat listeleri vermekteyiz. Edirne Havsa hurda alım satımı yapanlar içinde profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öne çıkıyoruz. Hurda karton almak amacıyla adresinize geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmayız. Edirne Havsa’da hurdacılık yapan Çabuk Metal Hurdacılık her tür hurda atık alıyor. Edirne adresten hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Hurdanızı zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin piyasa değerleri düşmektedir. Hurda zamak, hurda makina, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Edirne Havsa Hurdacısı Fabrika ve Makine Kesimi

Çabuk Metal Hurdacılık profesyonel biçimde fabrika söküm işi gerçekleştirmektedir. İnsanların anlattığı biçimde kolay bir iş sayılmaz. Yıllardır binlerce fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Edirne fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz. İşe başlamadan önce yıkılacak fabrikanın etraflıca dolaşılarak uygun araçların hazırlanması uygundur. Böylelikle fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık.

Edirne Havsa Bina Yıkımı

Edirne Havsa kentsel dönüşümü sebebiyle eskimiş ev ve işyerlerinin gerektiği biçimde imar edilmesi amacıyla yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. tüm hurdaları satın almaktayız. Yıkım sırasında istenen tüm iş güvenliği önlemleri üst bölümde bahsettiğimiz fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri bedelsiz gerçekleştiriyoruz. Hurdalar bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Edirne Havsa Hurda Alımı Yaptığımız Mahalleler:

 1. CUMHURİYET MAHALLESİ
 2. HACIGAZİ MAHALLESİ
 3. HACIİSA MAHALLESİ
 4. HELVACI MAHALLESİ
 5. VAROŞ MAHALLESİ
 6. YENİ MAHALLESİ
 7. ABALAR KÖYÜ
 8. ARPAÇ KÖYÜ
 9. AZATLI KÖYÜ
 10. BAKIŞLAR KÖYÜ
 11. BOSTANLI KÖYÜ
 12. ÇUKURKÖY KÖYÜ
 13. HABİLLER KÖYÜ
 14. HASKÖY KÖYÜ
 15. KABAAĞAÇ KÖYÜ
 16. KÖSEÖMER KÖYÜ
 17. KULUBALIK KÖYÜ
 18. KUZUCU KÖYÜ
 19. MUSULCA KÖYÜ
 20. NAİPYUSUF KÖYÜ
 21. NECATİYE KÖYÜ
 22. OĞULPAŞA KÖYÜ
 23. OSMANLI KÖYÜ
 24. SÖĞÜTLÜDERE KÖYÜ
 25. ŞERBETTAR KÖYÜ
 26. TAHAL KÖYÜ
 27. TAPTIK KÖYÜ
 28. YOLAGELDİ KÖYÜ

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara