Gaziantep Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Gaziantep Hurdacı

Gaziantep Hurdacı

Gaziantep hurdacı şirketi olarak Çabuk Metal Hurdacılık her türden hurdayı gerçek değeri ile alır. Bu arada Gaziantep’te hurdası karşılığında depo kesimi, çatı temizliği ve dükkan temizliği çalışması yaparız. Hurda satmayı düşünüyorken bize ulaşın ve teklif isteyin. Bu nedenle Gaziantep hurdacı cep telefonu aracılığı ile telefon edin. Çünkü çoğu yerde olduğu gibi bu ilde de dkp, jant alüminyum, sanayi artığı ve iplik bobin hurda kağıdı hurdaları için en yüksek fiyatı biz açıklıyoruz. Hem de Gaziantep’te hurda alan personelimizi çabuk bir şekilde yerinize ulaştırmaktayız.

Gaziantepte hurdacı acil gerekliyse telefon edin. Hurda kurşun, havai hat teli plastikli kablo, kamyon dorsesi, sac ve inşaat satmak için hafta içi ve hafta sonu bize ulaşın. Çok sayıda Antep hurdacı Gaziantep semtlerinden geri dönüştürebilir malzeme almak için çalışmaktadırlar. Halbuki içlerinden pvc pencere, araiş sarı hurdası ms-64, tek tip hurda kablo, lastik ve karton hurdası için sizlere en yüksek fiyatı biz sunuyoruz. Gaziantep’te hurda alan yerler ve hurdalık olarak hurdacılık yapıyoruz. Hurdacılıkta alın teri dökerek tecrübe sahibi olmuş ekip ile ara vermeden uğraşıyoruz. Hurda kalorifer kazanı satışından dişe dokunur nakit sağlamak istiyorsanız süratli olun ve bizimle temas kurun.

Hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Hurdalarınızı satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Gaziantepte yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler:

Merkez ilçeler:

  • Şahinbey Hurdacı
  • Şehitkamil Hurdacı

Diğer ilçeler:

  • Araban Hurdacı
  • İslahiye Hurdacı
  • Karkamış Hurdacı
  • Nizip Hurdacı
  • Nurdağı Hurdacı
  • Oğuzeli Hurdacı
  • Yavuzeli Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara