Gebze - Kocaeli
+90 554 179 62 45
metalcabuk@gmail.com

Avcılar Hurdacı – En Yakın Hurdacı Firması | Çabuk Metal

Profesyonel Hurdacılık Hizmetleri

Avcılar Hurdacı – En Yakın Hurdacı Firması | Çabuk Metal

Avcılar hurdacı, işini severek yapan profesyonel ekibimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Avcılar bölgesinde hurdalarınızı kapınıza kadar gelip nakit olarak almaktayız. Bizimle çalışarak kalitenin tadını çıkarabilirsiniz. Avrupa yakasının en büyük hurdacısı olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bizi diğer rakiplerimizden ayıran en farklı özelliğimiz günün 24 saati ulaşılabilir olmamız.  Ayrıca hurdacı olarak, kapınıza kadar gelip nakit olarak ödeme yapmaktayız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Avcılar hurdacı

Avcılar Hurdacı Firmaları

Avcılar hurdacı firrmaları sektörde her zaman en yüksek fiyattan alım yapmaktadır. Teknolojinin her aşamasını fazlasıyla kullanmaktayız. Avcılar bölge olarak çok sayıda göçmene ev sahipliği yapmaktadır.  Avrupa yakasında işini güzel yapan çok fazla hurdacı bulunmuyor. Profesyonel ekibimizle birlikte her zaman sizler için en iyisini yapmaktayız. Gün geçtikçe gelişen sanayinin ve genişleyen kentlerin hurdacılık hizmetleri, farklı bölgelerde farklı şekillerde uygulanmakla birlikte bu hizmet tüm metallerin alımıyla ilgili bir hizmet olarak piyasa da bilinmektedir.

Demir, bakır, alüminyum, çinko, krom gibi madenlerin bulunduğu aletlerin alımını yapan hurdacılar, geri dönüşüm için önemli bir görev üstlenmektedirler. Hurdacılar pek çok çeşitte maden alımı yapmasından dolayı, gerekli verdiği hizmetlerde, pek çok alandan maden alımı yapmasına karşılık, en iyi güncel fiyatlara göre alım gerçekleştirmesi lazımdır ve bu alım sonucunda en iyi fiyatla geri alım sağlanmış ve bu nedenle geri dönüşüm piyasası canlanmış olmaktadır.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Avcılar hurda alanlar

Avcılar Hurda Alım Çeşitleri

Çabuk Metal Hurdacılık firması olarak pek çok hurda çeşidini almaktayız bunları sizler için sıralayalım. Kağıt ve plastik dışında aslında almadığımız pek çok hurda çeşidi yoktur. Ve ödemelerinizi her zaman nakit olarak yapıyoruz.

 • Bakır hurdası alımı
 • Demir hurdası alımı
 • Kalay hurdası alımı
 • Kablo hurdası alanlar
 • Alüminyum hurdası
 • Hurda sarı alımı
 • Elektronik hurdası

gibi her nevi hurda alımını yerinizden ve adresimizde yapmaktayız. Bunların haricinde, beyaz eşya hurdaları, akü ve diğer hurda çeşitlerini de yüksek fiyata alıyoruz.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Hurdacı

Hurdacı, değerli eşyaları geri dönüşüme kazandıran kişilere denir. Bu kişiler hurdacılık mesleğini aşkla ve severek yapmaktadırlar. Çabuk Metal Hurdacılık, İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi burada da işini en iyi şekilde yapıyor. Teknoloji hızla ilerlemekte ve her meslek artık buna ayak uydurmak zorundadır. Avcılar hurdacı firması olarak bizde günümüzün nimetlerinden yararlanıyor ve avcılar bölgesinde hurdacı arayışınızı en hızlı şekilde sonuçlandırmanız için gerekenleri yapıyoruz.

Hurda

Hurda alan firmalara ulaşmak için bizi direkt arayabilir veya mesaj atabilirsiniz. Uzman ekspertizlerimiz sizlere elinizdeki hurdanın değerini anında söyleyecek ve dilerseniz kapınıza kadar gelip alacaktır. Tabiki ödemelerimizi nakit olarak yapmaktayız.

Avcılar Hurdacı Alım Yaptığımız Mahalleler

 • Ambarlı Mahallesi Hurdacı
 • Cihangir Mahallesi Hurdacı
 • Denizköşkler Mahallesi Hurdacı
 • Firuzköy Mahallesi Hurdacı
 • Gümüşpala Mahallesi Hurdacı
 • Merkez Mahallesi Hurdacı
 • Mustafa Kemalpaşa Mahallesi Hurdacı
 • Tahtakale Mahallesi Hurdacı
 • Üniversite Mahallesi Hurdacı
 • Yeşilkent Mahallesi Hurdacı

Günümüzde pek çok sektörde metaller ve birçok metal türevleri bulunmaktadır, bu türlerden birden fazla geri dönüşüm hizmet verilebilmektedir. Bunlar içerisinde en çok tercih edilen ve çoğu alanda kullanım şekilleriyle farklılık gösteren ise alüminyumdur. Alüminyumun değerli ve çok kullanılması, geçmişten günümüze kadar devam etmiştir fakat bu süreçte alüminyum pek çok birbirinden farklı eşyalar üretilmiştir. Kullanım şekillerine bakıldığında metal ürünleri bulunduran sanayi, tabela üretimi ve mutfak gereçlerinde çokça kullanılan alüminyum, bu alanların hepsinde kullanım kolaylığı ise, hafif ve dayanıklı olmasından dolayıdır.

Alüminyum hafif ve hacimlidir bu nedenle kapladığı alan bakımından kilo ağırlığı arasında fark yaşanmaktadır. Geri dönüşüm ve hurda sanayisinde kullanılması ise, alüminyumun ve diğer metallerin değerli olmasını sağlamaktadır. Hurda alüminyum alımı gerçekleştirerek, sizlerin bu yöndeki taleplerinizi karşılamakta ve alüminyum madenini geri dönüşüm amacıyla göndermekteyiz. Hurda alımı yaptığımız materyaller arasında en çok tercih edilen alüminyumu siz değerli müşterilerimizden piyasadaki en güncel ve en iyi fiyattan almaktayız.

Hurdacılık sektöründe uzun süredir boy gösteren hurdacı firmamız, bu konuda pek çok hizmet vermekte ve verdiği hizmetlerin başında alüminyum gelmektedir.

Avcılar Hurdacı  Bakır Alanlar

Metaller içerisinde etkisi, önemi, kullanımı ve faydası açısından en terci edilen maden bakırdır. Bakırın alımına göre farklı türleri mevcuttur, bu sayede kullanım alanları genişlemektedir. Kırkambar bakır, bir takım bakır özelliklerini kaybetmiş, deforme olmuş ya da başka bir maddeyle karıştırılmış bakırlara verilen genel bir addır. Bakırdan yapılmış birçok kazan, leğen, tepsiler, tencereler gibi ev gereçleri, kablodan yakılarak çıkmış veya çıkarılmış bakırlar, su-nem gibi etkenlerden dolayı rengini kaybetmiş siyahlaşmış, matlaşmış bakır çeşitlerine kırkambar bakır denilmektedir.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Telefonu – Hemen Arayın

İstanbul hurdacı telefonu, hurda alımı soru ve önerileriniz içindir. İletişim hattı tüm müşterilere 7 gün 24 saat boyunca açıktır. İrtibat numaralarımıza ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Firmamız her konuda ve her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul ve çevre illerinde size en yakın hurda firmasıyız. Bize ulaşarak anlık hurda fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz adresinize gelerek hurdanızı değerlendirebiliriz. Tek yapmanız iletişim hattımızı aramak.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Firması

Firmamız malzemelerin geri dönüşümünü sağlamak için hizmet verir. İstanbul hurdacı firması kullanım ömrünü tamamlayan ürünleri satın almaktadır. Bu sayede geri dönüşüm açısından büyük bir kazanım elde edilir. İstanbul geri dönüşüm firması Çabuk Metal Hurdacılık hurdaları satın alarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlar. Firma kurulduğu günden bu yana alanında uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Uzman çalışanlar metal ve diğer malzemeleri dönüştürmektedir. Dönüşümü yapılan maddeler yeni ürünlerin elde edilmesinde kullanılmaktadır.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurda Alımı

İstanbul içi ve çevre illerde firmamız her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Bu hurda çeşitleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Demir Madeni Hurdası,
 • Krom Madeni Hurdası,
 • Alüminyum Madeni Hurdası,
 • Bakır Madeni Hurdası,
 • Sarı (Pirinç) Madeni Hurdası,
 • Kablo Hurdası,
 • Akü Hurdası vb. Hurdalarınızı almak için sadece bir telefon uzaklıktayız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Call Now Button