Gebze - Kocaeli
+90 554 179 62 45
metalcabuk@gmail.com

Bağcılar Hurdacı – Size En Yakın İstanbul Hurdacı Firması

Profesyonel Hurdacılık Hizmetleri

Bağcılar Hurdacı – Size En Yakın İstanbul Hurdacı Firması

Bağcılar’ın En Büyük Hurdacı Firması

Bağcılar hurdaci firması olarak profesyonel hizmetler sunuyoruz. Her türde hurda alım satımı yapıyoruz. Bağcılar’da hurda satın alan yerler arasındayız. Adrese gelen hurdacı arayanlara, yerinde hizmet sunuyoruz.

 • Buraya en yakın Bağcılar hurdacı firması mı arıyorsunuz?
 • Bağcılar’da tonajlı hurda alımı için yüksek fiyat garantisi mi bekliyorsunuz?
 • Hurdalarınızın değerinin yüksek fiyatlarla hesaplanmasını mı istiyorsunuz?
 • Fazla beklemeden en iyi teklifi en kısa sürede almak mı istiyorsunuz?
 • Atıl durumdaki hurdalarınızı satmak ve nakit para kazanmak mı istiyorsunuz?

Bağcılar’ın en iyi hurdacı firması olan Çabuk Metal Hurdacılık ile tanışmanızı öneriyoruz. İmalathane ve fabrikalara hurda toplamak için konteyner veriyoruz. Elinizdeki tüm hurdaların bedelini peşin ödüyoruz. Bağcılar geri dönüşüm firmaları arasında en yüksek teklifi mümkün olan en kısa zamanda sunmaktayız. 7/24 açık Bağcılar hurdacı firmasıyız. Yakındaki bağcılar hurdacıları arasında 24 saat faaliyet gösteriyoruz.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Bağcılar hurdacı

Bağcılar Hurda Fiyatları

Anlık Bağcılar hurda fiyatları 2023 yılı için her hafta güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatları İstanbul hurda borsası ve Londra Metal Borsası dikkate alınarak oluşturulmaktadır. Buradaki hurda fiyatları Bağcılar hurda piyasası üzerinde tutulmuştur. Yalnızca İstanbul Bağcılar’da hurda alım satımı için geçerlidir. Profesyonel İstanbul hurdacı firmamız tarafından titizlikle uygulanmaktadır.

Bağcılar’da hurda bakır alımı fiyatları: Toptan ve tonajlı hurda fosfor bronz (cusn6-8), soyma bakır, lama bakır i̇malat artığı (elektrolitik), antigron kırma (kalın kırma), ttr kırma (i̇nce kırma), külçe bakır cu%98, bakır talaşı cu%99, granül bakır (kırkambar kırma) , kırkambar bakır, kızıl parça rg5 (dişli ,yatak,burç vb.), kızıl talaşı rg5, araiş sarı ms-70, araiş sarı ms-64, fermuar talaşı pirinç (i̇malat artığı), sarı külçe ms58, çubuk talaşı ms58, kırkambar sarı, radyatör (oto radyatör), su saati (sökülmemiş), alüminyum bronz talaşı cu75-80 (alaşımlı), çinko, kurşun levha (hurda), cuni30 beyaz bafon, alımı için güncel Bağcılar hurda bakır kg fiyatları uyguluyoruz. Bağcılar’da hurda bakır alan yerler içinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Tonajlı hurda bakır alımı için aramanızı bekliyoruz. Bağcılar hurdacı firmalar arasındayız. Bakır hurdası satışı yapmak için arayınız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Bağcılar’da hurda alüminyum alımı fiyatları: Toptan ve tonajlı hurda alüminyum klima radyatörü (bakırlı petek), tel alüminyum , araiş levha alüminyum, ofset matba alüminyumu, profil boyasız ve eloksal kaplı, jant alüminyum, folyo alüminyum, boyalı levha alüminyum, profil tastabak karışık, çatı alüminyumu, sert alüminyum (blok), kutu alüminyum, alüminyum sert talaşı, tel alüminyum çelikli ve plastikli (alpekli), alımı için güncel Bağcılar hurda alüminyum kg fiyatları uyguluyoruz. Bağcılar’da hurda alüminyum alan yerler içinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Tonajlı hurda alüminyum alımı için aramınızı bekliyoruz. Bağcılar hurdacı firmalar arasındayız. Alüminyum hurdası satışı yapmak için arayınız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Bağcılar’da hurda paslanmaz alımı fiyatları: Toptan ve tonajlı hurda nikel şablon, krom 316, krom 304, krom 430, alımı için güncel Bağcılar hurda paslanmaz kg fiyatları uyguluyoruz. Bağcılar’da hurda paslanmaz alan yerler içinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Tonajlı hurda paslanmaz alımı için aramınızı bekliyoruz. Bağcılar hurdacı firmalar arasındayız. Paslanmaz hurdası satışı yapmak için arayınız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Bağcılar’da hurda demir alımı fiyatları: Toptan ve tonajlı hurda dkp, ekstra, karışık ve toplama, talaş, alımı için güncel Bağcılar hurda demir kg fiyatları uyguluyoruz. Bağcılar’da hurda demir alan yerler içinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Tonajlı hurda demir alımı için aramınızı bekliyoruz. Bağcılar hurdacı firmalar arasındayız. Demir hurdası satışı yapmak için arayınız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Bağcılar’da hurda kablo alımı fiyatları: Toptan ve tonajlı hurda dalgıç pompa kablosu, ptt kablo i̇çi (deşe), ptt kablo i̇çi yağlı (deşe), şantiye kablosu (enerji ve tesisat karışık), karışık kablo, diğer kablolarınız için irtibata geçiniz, alımı için güncel Bağcılar hurda kablo kg fiyatları uyguluyoruz. Bağcılar’da hurda kablo alan yerler içinde en yüksek fiyatı veriyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı için aramınızı bekliyoruz. Bağcılar hurdacı firmalar arasındayız. Kablo hurdası satışı yapmak için arayınız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Telefonu – Hemen Arayın

İstanbul hurdacı telefonu, hurda alımı soru ve önerileriniz içindir. İletişim hattı tüm müşterilere 7 gün 24 saat boyunca açıktır. İrtibat numaralarımıza ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Firmamız her konuda ve her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul ve çevre illerinde size en yakın hurda firmasıyız. Bize ulaşarak anlık hurda fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz adresinize gelerek hurdanızı değerlendirebiliriz. Tek yapmanız iletişim hattımızı aramak.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Firması

Firmamız malzemelerin geri dönüşümünü sağlamak için hizmet verir. İstanbul hurdacı firması kullanım ömrünü tamamlayan ürünleri satın almaktadır. Bu sayede geri dönüşüm açısından büyük bir kazanım elde edilir. İstanbul geri dönüşüm firması Çabuk Metal Hurdacılık hurdaları satın alarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlar. Firma kurulduğu günden bu yana alanında uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Uzman çalışanlar metal ve diğer malzemeleri dönüştürmektedir. Dönüşümü yapılan maddeler yeni ürünlerin elde edilmesinde kullanılmaktadır.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurda Alımı

İstanbul içi ve çevre illerde firmamız her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Bu hurda çeşitleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Demir Madeni Hurdası,
 • Krom Madeni Hurdası,
 • Alüminyum Madeni Hurdası,
 • Bakır Madeni Hurdası,
 • Sarı (Pirinç) Madeni Hurdası,
 • Kablo Hurdası,
 • Akü Hurdası vb. Hurdalarınızı almak için sadece bir telefon uzaklıktayız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Call Now Button