Gebze - Kocaeli
+90 554 179 62 45
metalcabuk@gmail.com

Bayrampaşa Hurdacı – Çabuk Metal Hurdacılık

Profesyonel Hurdacılık Hizmetleri

Bayrampaşa Hurdacısı

Bayrampaşa genelinde Çabuk Metal Hurdacılık olarak senelerin bilgi birikimi, tecrübesi ve deneyimine sahip olan firmamız, piyasa fiyatlarının üzerinde sunduğu hurda fiyatlarıyla bölgede tüm müşterilerinin ilgisini üzerine toplamayı başarmıştır. Bayrampaşa hurdacı alanında senelerin deneyimine sahip kadrosuyla hem Bayrampaşa hem de yakın çevrelerinde yer alan tüm ilçelerde hurda alımlarını yüksek tonajlarda gerçekleştirmektedir. Fabrikalar, sanayi siteleri, şantiye alanları gibi aklınıza gelebilecek atık ürünlerin yoğun olduğu yerlerin tamamında firmamızın faaliyetlerini görebilirsiniz.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Bayrampaşa hurdacı numarası olarak Google üzerinde müşterilerimiz sıkça aramalar sağlamaktadırlar. Bu kaygınızı ortadan kaldırarak bölgenin en eski firması olduğumuzu beyan eder, her daim yanınızda olduğumuzu bildirmek isteriz. Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız günün 7/24 saati siz değerli müşterilerine hizmet vermeye hazırdır. Bayrampaşa genelinden demir hurdalarınız, bakır hurdalarınız, alüminyum hurdalarınız, krom hurdalarınız, plastik hurdalarınız ve Her nevi metal hurdalarınız yerinden değerinde nakit olarak satın alınmaktadır. Bayrampaşa genelinde adresten hurda alımı yapan, yüksek tonajlarda hurda alımı yapıp ödemesini nakit yapan sayılı firmalar arasındayız. Birçok firma size çek sunacaktır. Biz nakit ödeme yapıyoruz. Hemen arayın gelelim. Bayrampaşa en yakın hurdacınız olarak hurda piyasasının fiyatlarını düzenli takip etmekte, metal borsasının anlık değişimlerini fiyatlara yansıtmaktayız.

bayrampaşa hurdacı

Günümüzde kentsel dönüşüm bildiğiniz üzere hızlı bir şekilde devam etmektedir. Kınıklar olarak hurda karşılığında yıkım işlerini de profesyonel olarak yürüten nadide firmalardan birisiyiz. Hurdacı Bayrampaşa için neler yapabilir? Gibi sorular aklınızı kurcalıyorsa, doğanın temizliği, sağlıklı bir yaşam, temiz bir nefes bunların oluşumu için Bayrampaşa gibi şirin, metropol ilçelerimizi atık yığınından arındırıyoruz. Siz de bölgeden elinizde yer alan atıkları bizi hemen arayıp satarak aile bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Çabuk Metal Hurdacılık

Erdal Çabuk 0530 913 06 79

İletişime geçmek için tıklayın.

Firmamız Bayrampaşa yıkım hurdacısı olarak fabrikaların, inşaatların, sanayi sitelerinde yer alan kullanım ömrünü tamamlamış dükkânların yıkım işlerini hurda karşılığında yürütmektedir.  Ayrıca iş güvenliği açısından firma olarak tüm ağır vasıta belgelerine sahip bir firmayız. Yıkım yapılacak alanda öncelikli olarak tüm eşyalar dışarıya çıkarılmaktadır. Sonrasında çevrenin tüm güvenlik önlemleri alınarak yıkım işlemine geçilmektedir. Firmamızı aramadan önce telefonunuzda yer alan whatsapp uygulaması üzerinden elinizde bulunan ürünlerin resimlerini bize gönderirseniz, fiyat vermemiz kolay olacaktır. Ayrıca ürünleri ayrıştırırsanız bu fiyatlara da artı olarak yansıyacaktır. Fiyatlarımızı kişiye göre kesinlikle belirlemiyoruz, eşit davranıyor, tüm müşterilerimize eşit olanaklar sağlıyor, adil davranıyoruz. Siz de atık ürünlerinizin satışında bizi tercih etmeniz durumunda uzun süreli çalışmayı firma olarak çok isteriz.

Bayrampaşa Hurdacı Fiyatları

Firmamız demir, bakır, alüminyum, krom, sarı, çelik, paslanmaz, plastik gibi her çeşit atık ürünün alımını gerçekleştirmektedir. Şehir dışı alımlarımızda bulunmaktadır ama şehir dışına 10 ton altı talepler için çıkmıyoruz. Bildiğiniz üzere yakıt, çalışma, personel maaşı gibi tüm etkenler bizim cebimizden çıkmaktadır. Bundan dolayı anlayış göstermenizi temenni ederiz. Firmamızın en büyük değeri etik kurallarına sahip çıkması, bu kuralları benimsemesidir. Bayrampaşa hurda fiyatları ile ilgili olarak dediğimiz gibi her şey bizde şeffaftır. Metal borsasında yer alan fiyat neyse, bizde fiyat odur.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Telefonu – Hemen Arayın

İstanbul hurdacı telefonu, hurda alımı soru ve önerileriniz içindir. İletişim hattı tüm müşterilere 7 gün 24 saat boyunca açıktır. İrtibat numaralarımıza ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Firmamız her konuda ve her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul ve çevre illerinde size en yakın hurda firmasıyız. Bize ulaşarak anlık hurda fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz adresinize gelerek hurdanızı değerlendirebiliriz. Tek yapmanız iletişim hattımızı aramak.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Firması

Firmamız malzemelerin geri dönüşümünü sağlamak için hizmet verir. İstanbul hurdacı firması kullanım ömrünü tamamlayan ürünleri satın almaktadır. Bu sayede geri dönüşüm açısından büyük bir kazanım elde edilir. İstanbul geri dönüşüm firması Çabuk Metal Hurdacılık hurdaları satın alarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlar. Firma kurulduğu günden bu yana alanında uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Uzman çalışanlar metal ve diğer malzemeleri dönüştürmektedir. Dönüşümü yapılan maddeler yeni ürünlerin elde edilmesinde kullanılmaktadır.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurda Alımı

İstanbul içi ve çevre illerde firmamız her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Bu hurda çeşitleri arasında şunlar yer almaktadır:

  • Demir Madeni Hurdası,
  • Krom Madeni Hurdası,
  • Alüminyum Madeni Hurdası,
  • Bakır Madeni Hurdası,
  • Sarı (Pirinç) Madeni Hurdası,
  • Kablo Hurdası,
  • Akü Hurdası vb. Hurdalarınızı almak için sadece bir telefon uzaklıktayız.

Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

    Call Now Button