Gebze - Kocaeli
+90 554 179 62 45
metalcabuk@gmail.com

Çatalca Hurdacı – Çabuk Metal Size En Yakın Hurdacı

Profesyonel Hurdacılık Hizmetleri

Çatalca Hurdacı – Çabuk Metal Size En Yakın Hurdacı

Çatalca’dan temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme almaktayız. Çabuk Metal Hurdacılık tecrübesiyle hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerini profesyonellik ile tamamlıyoruz. Geri dönüşüm işi yapan Çatalca hurdacı olarak hurda alımı için adresinize geliriz. Çatalca bölgesi çevresinde hurdacı firmalar içindeyiz.

Çabuk Metal sizin gibi kaliteli hizmetin kıymetini bilen müşterilerine haftasonları da hizmet vermektedir. Çatalca hurdacıları içerisinde hizmetlerimiz ile ön plandayız.

Toptan hurda malzeme ticaretlerinde yüksek fiyat sunuyoruz. Çatalca hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Hurda alımlarında özenle profesyonel hizmet vermekteyiz. Değerlendirmek istediğiniz hurdaları yerinden bizzat almaktayız.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca’daki piyasanın üstünde hurda fiyatları ile her türlü hurda alımı yapıyoruz. Hurda alırken bedelini nakit ödüyoruz.

Çatalcada hurda alanlardan biri olmanın onurunu yaşıyoruz. Çatalca da hurda alımı yapanlar arasında her türden ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapıyoruz. Ne kadar hurdanız varsa çok zaman geçmeden çağrı merkezimize ulaşarak 4 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Çatalca Hurdacı Telefonu

Bu sebep ile hurda satmak üzere cep telefonumuzu arayabilirsiniz. Çatalca hurdacı numarası bu sayfanın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz yerdedir.

Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe önem vermektir. Şayet sizde isterseniz hurda satarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkıda bulunabilirsiniz. 1996 yılından bu zamana tonlarca araiş malzemeyi geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırabildik. Böylece çevremize daha fazla zarar verilmemiş oldu.

Çatalca hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler arasındadır. Çok süre harcamadan telefon numaramızı arayarak, anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca Hurdacı

Çatalca Hurdacıları

Çatalca da en yakın hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Çatalca’daki en kurumsal hurdacı firma Çabuk Metal Hurdacılık burada! Siz çok değerli müşterilerimizde her türde hurda satışı yapmak için bize ait telefon numarasını arayabilirsiniz.

Tonajlı malzeme alımıyla kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırmaktayız. İstanbul Çatalca hurdacı olarak Çatalca’nın çevresinde her nevi hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda için en yakınınızdaki hurda alım mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Yirmi altı senelik deneyim ile sektöre tazelik getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Çatalca hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. İstanbul’un tümünde olduğu gibi Çatalca etrafında da bütün hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Profesyonel İstanbul hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalcada Hurda Alan Fabrikalar

Şimdi de sizlere Çatalca’da hurda alanlarla Çabuk Metal Hurdacılık arasındaki farkımızı açıklamış oluyoruz. Çatalca da çinko hurdası, hurda kalay, hurda imalat artığı, çelik hurda, zamak antimon hurdası alımında değerinin üstünde fiyat listesi veriyoruz. Çatalca etrafında hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı işlerini yapıyoruz.

Tonajlı çinko hurdası, çatı minare kurşunu, hurda bakır, kablo, hurda alüminyum,demir hurdası ve sarı alımı yaparken fiyat listeleri sunmaktayız. Çatalca da hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmetler ve uzman kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Çatalca da adresten hurda zamak antimon almaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan daha fazla kazanmayı hedef edindik. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca Hurdacılar

Çatalca’da Demir Hurda Alımı

Yüksek tonajlı pik demir hurdası, yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, demir döküm için nakit ödeme yapan firmayız. Demir, yeryüzünde en çok bulunan madenler içerisindedir. Buradaki Çatalca hurda demir fiyatlarını grubumuza üye olanlara güncel olarak göndermekteyiz. Çatalca’da hurda ekstra demir, demir talaş hurdası, teneke, dkp demir, hurda toplama demir ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Hurda demir alan fabrikalar arasında bizleri seçerek daha fazla kazanabilirsiniz. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyatları sayfamızı muhteşem olur. Konumdan demir ev kapısı, hurda demir yangın merdiveni, asansör malzemesi, hurda tufal, pencere korkuluğu, ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firma

Çatalcanın tüm sokaklarında hurda bronz, sarı oto radyatör hurdası, sarı kırkambar, sarı musluk, hurda su saati, sarı pirinç talaş hurdası, MS-58 sarı külçe hurdası alan firmayız. Çatalca’da hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Çabuk Metal Hurdacılık olarak pirinç sarı araiş, araiş sarı, çubuk ucu parça sarı hurdası, MS-64 sarı araiş, sarı çubuk talaşı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca’da Hurda Krom Alımı

Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz oluşur. İstanbul Çatalca’da paslanmaz krom 201 kalite hurda talaşı, krom makine parçası, krom 430 kalite hurda talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 201 kalite hurda, krom 202 kalite hurdası talaşı, paslanmaz krom 430 hurdası alım satımlarında peşin para ödemeler yapıyoruz.

Yerinden krom paslanmaz 316 kalite hurda, 310 kalite krom paslanmaz hurdası, hurda paslanmaz krom 304 kalite talaşı, krom 316 hurda talaşı, 310 krom hurdası talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Çatalca yakınlarında hurda krom alıyoruz. Çatalca hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemiz için bizlerle irtibata geçin.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Hurda krom alan Çatalca hurdacı firmasıyız. Krom hurdası alım satımı bağlantısına tıklamalısınız.

Çatalca Hurda Alüminyum Alan En Yakın Firmalar

Alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, araba jantı, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum petek alım satımı yapıyoruz. Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurdası almaktayız. Çatalca hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayın. Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir element. Rengi gümüş olan, sünek metal cinsidir.

Çatalca’da alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Bizlere verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Sizlerin sayesinde Çatalca da her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Çatalca’da yerinden alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf, hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Gönderimizde yayınlanan Çatalca alüminyum fiyat listesi anlık güncellenmektedir.

Alüminyum araiş hurda, alüminyum profil hurda, alüminyum piston hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum kartel alan hurdacıyız. Alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör hurdası, levha, hurda alüminyum üretim artığı, alüminyum kutu hurdası almaktayız.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalcada Kablo Hurda Alanlar

Çatalca nın en büyük hurdacısı ile sizde daha yüksek kazanç elde edebileceksiniz. Şehir genelinde çelik içli kablo hurdaları, hurda çelik zırh kablosu, yer altı enerji kablo hurdaları, hurda fare yemez alım satımı esnasında en yüksek fiyat teklifini gönderiyoruz. Güncel sitemizdeki kablo hurdası alanlar içeriği inceleyin.

Tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, hurda antigron kablolar, hurda enye kablolar alıyoruz. Çatalca genelinde kablo hurdası alan firmalar arasında yüksek ton fiyatını biz veriyoruz. %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, hurda elektrik kabloları alım satımında deneyime sahibiz.

Çatalca’da tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Ptt kablosu, ptt kablo içi hurdası, yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda telefon kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Çatalca’da hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Hurda Bakır Alan Çatalca Hurdacı

Çatalca içerisinde bakır hurdası alım satımında Yirmi altı yılın tecrübesine sahip firmayız. Anlık hurda bakır fiyatları içeriğimizde detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi Çatalca’daki alımlarda geçerli olacaktır. Bakır tel, büyük bakır tencere, eski bakır kazan, hurda TTR kırma granür bakır, lama bakır alımı yapmaktayız. Bakır alan Çatalca hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel servislerin keyfini yaşamaya başlayın! Çatalca’da hurda bakır alan hurdacı firmalar arasındayız. Çatalca hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Hurda antigron bakır kırma granür, hurda yanık bakır, 3/8 bakır boru, hurda bakır profil, 40 ambar, soyma bakır, kızıl bakır talaş hurda alıyoruz. Bakır hammadde, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, hurda, levha almaktayız.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca’da Plastik Hurdası Alımı

Dilediğiniz yerden mavi kapak hurdası, kırkambar plastik, temiz pet şişe, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen parçası alan firmayız. Plastik, (N) azot, Hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir.

İstanbul Çatalca’nın tümünde ABS plastik hurda, polipropilen moblen, hurda kristal polistiren, jelatin ticaretinde liderlik görevini üstleniyoruz. Çatalca hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için arayınız.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılabilir biçime getirilir. Çatalca hurdacı Çabuk Metal olarak kurşun levha hurdası, hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu, hurda kurşun boru söküm işleri için adresinize geliyoruz. Ayrıca Çatalca’da çinko hurda alıyoruz. Hurda çinko satın alanlar arıyorsanız telefon numaramızı geç olmadan arayın. Kurşun bilinen en eski metaldir. Kurşun madeni kablo yalıtımı üretiminde, benzin katkısı olarak, kimyasal maddelerde, alaşım üretiminde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde, aküler üretilirken, mühimmat üretiminde kullanılmaktadır. Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca’da Akü Hurda Alan Hurdacılar

Çatalca’da kuru akü hurda, sulu akü hurdaları, küçük akü hurdaları alım satım hizmetleri veriyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörden faydalanılır. Akü, sadece ateşlemeye kullanmakla sınırlı kalmazlar. Bunun yanı sıra alıcılara elektrik akımı göndermek, voltajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı gidermek amacı ile akünün görevlerindendir.
Çatalca hurda akü fiyatları için arayınız. Aküler; arabalar benzeri taşıma araçları ile bir takım elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Çatalca’da Çinko Hurdası Alım Satımı

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metalleri arasındadır. Antik çağlardan beri biliniyor. Ancak ne yazık ki kullanım şekli ve üretimi tam anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla bileşikler meydana getirir. Çatalca çevresinde çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası Çatalca hurdacısıyız. Çinko metali, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementlerdendir.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Sac Hurda Alımı

Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilmiş şeklidir. Haddeleme ile değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Belirli ebatlarda kesilir. Demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Farklı tekerlekli arabaların kaplamasında, uçak ve gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Tüm bu eşyaların eskimişine hurda sac denilir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Bağ gumelesi çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çatalca sac hurda alımı yaptığımız şehirlerdendir.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Telefonu – Hemen Arayın

İstanbul hurdacı telefonu, hurda alımı soru ve önerileriniz içindir. İletişim hattı tüm müşterilere 7 gün 24 saat boyunca açıktır. İrtibat numaralarımıza ulaşmak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Firmamız her konuda ve her zaman sizlere yardımcı olacaktır.

İstanbul ve çevre illerinde size en yakın hurda firmasıyız. Bize ulaşarak anlık hurda fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz adresinize gelerek hurdanızı değerlendirebiliriz. Tek yapmanız iletişim hattımızı aramak.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurdacı Firması

Firmamız malzemelerin geri dönüşümünü sağlamak için hizmet verir. İstanbul hurdacı firması kullanım ömrünü tamamlayan ürünleri satın almaktadır. Bu sayede geri dönüşüm açısından büyük bir kazanım elde edilir. İstanbul geri dönüşüm firması Çabuk Metal Hurdacılık hurdaları satın alarak geri dönüşüme kazandırılmasını sağlar. Firma kurulduğu günden bu yana alanında uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Uzman çalışanlar metal ve diğer malzemeleri dönüştürmektedir. Dönüşümü yapılan maddeler yeni ürünlerin elde edilmesinde kullanılmaktadır.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

İstanbul Hurda Alımı

İstanbul içi ve çevre illerde firmamız her çeşit hurda alımı yapmaktadır. Bu hurda çeşitleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Demir Madeni Hurdası,
 • Krom Madeni Hurdası,
 • Alüminyum Madeni Hurdası,
 • Bakır Madeni Hurdası,
 • Sarı (Pirinç) Madeni Hurdası,
 • Kablo Hurdası,
 • Akü Hurdası vb. Hurdalarınızı almak için sadece bir telefon uzaklıktayız.

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

   

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Call Now Button