Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Hurdacı

Hurdacı

Hurdacı arıyorsanız, Çabuk Metal Hurdacılık firması sizlerin hizmetindedir. En yakın hurdacı firması olarak İstanbul başta olmak üzere Marmara Bölgesinde hurdacılık hizmeti vermektedir. Sitemizden bizimle iletişime geçebilir ve hurdalarınızı satabilirsiniz. Ödemesini peşin nakit alabilirsiniz.

Firmamız, hurda alımı alanında hizmet vermektedir. Başta metal hurdaları olmak üzere tüm hurda çeşitleri tarafımızca değerlendirilmektedir. Alınan hurdalar geri dönüşüme kazandırılır. Tekrar hammadde haline getirilip siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulur. Hammadde ihtiyacı olan tüm sanayiler bundan yararlanırlar.

Hurdacı Firması

Metal hurdaları plastik ve kâğıt hurdasına göre maddi olarak daha değerlidir. Ancak plastik ve kâğıt hurdaları da doğayı korumak adına önem taşır. Hurdalar doğaya atıldığında her alana zarar verirler. Özellikle plastikler doğada yüzyıllarca kaybolmazlar ve toprak için büyük zarar oluşturur. Bunun engellenmesi gerekir. Bunun da tek yolu plastik hurdalarını hurdacı aracılığıyla değerlendirmektir. Bu alanda firmamız Çanuk Metal sizlerin hizmetindedir. Bizimle iletişime geçerek hem metal hurdalarınızı hem de plastik ve kâğıt hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

En Yakın Hurdacı Firması

Çabuk Metal Hurdacılık her zaman sizlere en yakın hurdacı olarak hizmet verir. Neden derseniz, hurda araçlarımız her bölgede faaliyet göstermektedirler. Bu nedenle de bizimle iletişim kurduğunuzda en kısa sürede size en yakın hurda aracımız adresinize gelecek ve hurdalarınızı teslim alacaktır. Bu hurdaların bedeli de nakit olarak size ödenecektir.

Personellerimizin hepsi uzman hurdacılardır. Hurda türleriniz ayırt edebilir ve buna göre fiyatlandırma yapabilirler. Bunun önemi büyüktür. Zira bazı hurdaların kilogram değeri 2 TL iken bazıları 20 TL’dir. Bunun ayırt edilememesi ya hurdacıya ya da hurdasını satan vatandaşa zarar verir. Hurdalarınızı gönül rahatlığıyla Çabuk Metal Hurdacılığa firması aracılığıyla değerlendirebileceğinizi unutmayınız.

Hurdacı Telefon Numarası

Firmamız Çabuk Metal Hurdacılık ile iletişime geçmek istiyorsanız sitemizde kayıtlı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Telefonlarımız 7 gün 24 saat açık olup her aramanız cevaplandırılır. Mesaj uygulamalarıyla iletişime geçebileceğiniz gibi sitemizin iletişim bölümündeki formu doldurarak da iletişime geçebilirsiniz. Çabuk Metal firması her daim hizmetinizde olup tüm hurdalarınızı değerinde alır.

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79


 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara