Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Hurdacı

Hurdacı – Temmuz 2022

Hurdacı | Çabuk Metal Hurdacılık, Metal işleme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin oluşan firelerini ve tesis revizyonlarından kaynaklanan metal hurdaları geniş araç parkı vasıtasıyla tesislerine taşır. Metal hurdalar, ihtiyaç halinde parçalama – balyalama işlemlerinden geçtiken sonra, demir-çelik fabrikalarına , dökümhanelere ana hammadde olarak temin edilir.

Demir-Çelik, Bakır, Pirinç, Alüminyum, paslanmaz gibi sektörün ana metalleri haricinde özel alaşımlı metalleri, kobalt, nikel, titanyum vb. metallerin de teminini sağlar. Çabuk Metal Hurdacılık bu hizmetlerine ek olarak, ihtiyaç duyulması halinde, serbest bölgelerden ve yurtdışından da hurda metal ithal edebilme izinlerine sahiptir.

Hurda genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan, miladı dolmuş bütün madde ve malzemelere verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmiş olan ülkelerde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Demir hurdaları dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin %50 den fazlası demirden üretilmektedir. Hurda demir ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Hurda demir fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir.

Hurdalar kendi içerisinde çeşitli kategorilere ayrılmaktadır. Aynı zamanda tüm hurda çeşitlerinin fiyatları birbirinden farklıdır. Eğer hurdanızı satmak istiyorsanız ve fiyatı hakkında bilginiz bulunmuyorsa, Çabuk Metal Hurdacılık’ı arayarak güncel hurda fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çabuk Metal Hurdacılık aracılığıyla müşterilerine dürüst hizmet vermeyi amaçlayan şirketimiz  bizi tercih edenler için  hizmet vermektedir.

Güncel ve yüksek fiyatarımızdan yararlanmak için bizi arayın!

Samandıra Hurdacı - 0 532 651 69 05 - Samandıra Hurdacı Firmaları

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara