Iğdır Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Iğdır Hurdacı

Iğdır Hurdacı

Iğdır hurdacı işletmesi olarak Çabuk Metal Hurdacılık hurda türlerinin tümünü en güncel fiyatlar ile alıyor. Üstelik Iğdır’da yakıt tankı sökümü, ikinci el mutfak malzemeleri alımı ve asansör kabini sökümü işi ile uğraşmaktayız. Hurda satmayı düşünüyorken bize telefon açın ve fiyat almalısınız. Bu sebeple Iğdır hurdacı tel no aracılığı ile iletişime geçin. Çünkü her konumda olduğu gibi yerleşim yerinde de plastik granül, yangın merdiveni söküm, torna elmas ucu ve şantiye malzemesi hurdaları için yüksek fiyatı Hurdacı Telefonu verir. Hatta Iğdır’da hurda alan mesai arkadaşlarımızı çabucak olduğunuz konuma yönlendirmekteyiz.

Iğdırda hurdacı ihtiyaçsa bizimle iletişim kurun. Hurda titanyum, pvc pencere, pleksi hurdası, polistiren kristal hurdası ve hurda alüminyum profil talaşı satmak için haftanın yedi günü, günün yirmi dört saati bize telefon açın. Sayısız hurdacı Iğdır mahallelerine gelerek özellikle metal hurdası almak için aktif olmaktadırlar. Ama içlerinden kırkambar karışık kırma, hidro motor, motor hurdası (alüminyum kaplamalı), demir ve alüminyum sac hurdası için hurda satışı yapacak kimselere yüksek fiyatı şirket olarak biz teklif ederiz. Iğdır’da hurda dükkanı ve hurdacı merkezi olarak 7/24 açık hurdacıyız. Hurdacılık alanında senelerini vererek bilgi birikimi elde etmiş mesai arkadaşı ile faaliyet gösteriyoruz. Kazan dairesi kesiminden işe yarar getiri kazanmak istiyorsanız elinizi çabuk tutun ve bize mesaj atın.

Hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Böylece hurda satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Iğdır’da yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısacası Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Iğdır Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler:

  • Iğdır (il merkezi) Hurdacı
  • Aralık Hurdacı
  • Karakoyunlu Hurdacı
  • Tuzluca Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara