Kars Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Kars Hurdacı

Kars Hurdacı

Kars hurdacı firması olan Çabuk Metal Hurdacılık envayi çeşit hurdayı değerinde almaktadır. Üstelik Kars’ta hurda alımı, şantiyeye konteyner bırakma ve çatı söküm faaliyetleri yürütmekteyiz. Hurda satış anlaşması yapmadan bağlantı kurun ve hurdanızın gerçek değerini öğrenin. Bu maksatla Kars alo hurdacı tuşlayarak alo deyin. Çünkü tüm bölgelerde olduğu gibi bu ilde de aluminyum bakırlı radyatör, inşaat demiri, alüminyum havalandırma kanalları ve ofset matbaa kalıpları hurdaları için karşılığının gerçek değerini Hurda Alan Hurdacılar olarak biz veririz. Ayrıca Kars’ta hurda alan personelimizi vakit kaybetmeden kapınıza yönlendiririz.

Kars hurdacı gerekiyorsa doğru geldiniz. Hurda fan, fermuar talaşı pirinç (imalat artığı), yer altı enerji kablosu, kağıt ve profil çıkma satmak için kesintisiz bağlantı kurun. Sayısız hurdacı Kars halkından hurda satın almak için sıraya girmektedir. Halbuki içlerinden defolu çatı sacı, hidrolik piston, bristol kağıdı hurdası, 430 kalite hurda paslanmaz ve kullanılmamış gazete hurdası için her daim karşılığının gerçek değerini biz veriyoruz. Kars’ta hurdacı firmaları ve hurda fabrikaları olarak her zaman hizmet etmeye hazırız. Hurda sektöründe uzun uğraşlar neticesinde hurdacılıkta profesyonel olmuş çalışan ile ara vermeden uğraşıyoruz. Hurda kalorifer kazanı satışından müthiş getiri sağlamak istiyorsanız çabuk olun ve bizimle temas halinde olun.

Hurdalarınızın alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Böylece hurda satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Karstta yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısacası Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kars Hurda Alımı Yapığımız İlçeler:

  • Kars (il merkezi) Hurdacı
  • Akyaka Hurdacı
  • Arpaçay Hurdacı
  • Digor Hurdacı
  • Kağızman Hurdacı
  • Sarıkamış Hurdacı
  • Selim Hurdacı
  • Susuz Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara