Kastamonu Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Kastamonu Hurdacı

Sakarya Erenler Hurdacı

Kastamonu Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Kastamonu hurdacı olan firmamız aracılığıyla bizi arayan herkese çeşitli hizmetler veren hurdacılık firmamız daima müşteriye kazandırma amacıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Kastamonu hurdacısı olarak hizmet vermeye başlayan şirketimiz ile sizde hurdanızı satarken zarar etmeye veda edeceksiniz.

Çabuk Metal Hurdacılık Kastamonu hurda alanlar arasında en yüksek hurda fiyatı verir. Kastamonu, Kastamonu ilçesinde hurda alan yerler arasında iş yerimizi seçtiğinizde daha çok kazançlı çıkabilirsiniz.

Kastamonu hurdacıları arasında hurda alımı yapan depomuz ile birlikte dilediğiniz yerden hurda alımı yaparız. Her türlü atık malzeme alımı sebebiyle güvenilir. Kastamonu hurda alan yer ile görüşmek istiyorsanız şu anda firmamızı arayabilirsiniz.

 

Kastamonu içerisinde hurda alım satımında en yakın konumdayız. Her cins hurdanızın tutarını nakit ödeyerek ekiplerimizi yollayarak satın alıyoruz. Hurdacılar arasında öncü firma olarak hizmet ediyoruz. Kastamonu bölgesinin her noktasından ayrıca Kastamonu bölgesinden hurdanızı almaya geliyoruz.

Ağırlıklı olarak bakır hurdası türleri alıyor olsak da geridönüşümde kullanılabilir demir, kağıt hurda, alüminyum hurdası, kablo hurda, hurda TTR Kırması, bakır, hurda ekstra demir, nikel, dkp, ayrıca hurda kırk ambar, hurda zamak, tufal hurda, bronz hurda, hurda çinko, tek damar kablo hurdası, hurda demir talaşı, bakırlı petek, inşaat demiri, hurda alüminyum petek, hurda antikron, jelatin hurda, soyma bakır, plastik hurdası, kızıl talaş hurdası, gazete, hurda fotokopi kağıdı, fare yemez, sarı pirinç hurdası, bakır lama, levha hurdası, polistren hurdası, tabela hurdası, hurda musluk, polipropilen, hurda kuru akü benzeri her türlü hurda madde bedelini peşin ödüyoruz. Kastamonu hurdacı firmamızı hemen arayabilirsiniz.

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara