Şırnak Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Şırnak Hurdacı

Şırnak Hurdacı

Şırnak hurdacı dükkanı olan Çabuk Metal Hurdacılık bütün hurda tiplerini güncel fiyatını sunarak satın alacaktır. Hatta Şırnak’ta inşaat şantiye temizliği, tadilattan çıkan hurda alımı ve dükkan temizliği faaliyetleri yürütmekteyiz. Hurdanızı birilerine vermeden bize ulaşın ve hurdacılık sektöründe en iyi fiyatlara ulaşın. Bu niyetle Şırnak hurdacılar cep no aracılığı ile irtibata geçin. Çünkü her beldede olduğu gibi Kent genelinde de çelik boru, asma tavan, köşebent ve 310 kalite hurda paslanmaz hurdaları için en uygun fiyatı şirket olarak biz teklif ederiz. Hem de Şırnak’ta hurda alan mesai arkadaşlarımızı anında iş yaptığınız alana yönlendiriyoruz.

Şırnak’a hurdacı lazımsa bizimle temas kurun. Hurda konteyner, fosfor, plastik boru, tel alüminyum ve sert alüminyum satmak için 7 gün 24 saat bize ulaşın. Bir sürü hurdacı Şırnak ilçelerinden hurda ticareti için buralarda turlamaktadırlar. Lakin içlerinden çelik halat, beyaz şeffaf naylon, ekstra hurda demir, taşyünü paneli ve kırkambar bakır hurdası için size en uygun fiyatı biz belirtiyoruz. Şırnak’da hurdacı ara ve hurda metal firmaları olarak geri dönüşüm konusunda yardımcı oluruz. Hurdacılık sektöründe yıllarını harcayarak hurda profesörü olmuş eleman ile hizmet veriyoruz. Çatı sökümünden en uygun çıkar almak istiyorsanız daha çok vakit kaybetmeyin ve iletişime geçin.

Hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Böylece hurda satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Şırnakda yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kısacası Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Şırnak Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler:

  • Şırnak (il merkezi) Hurdacı
  • Beytüşşebap Hurdacı
  • Cizre Hurdacı
  • Güçlükonak Hurdacı
  • İdil Hurdacı
  • Silopi Hurdacı
  • Uludere Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara