Tunceli Hurdacı

Hurdacı Hurda Geri Dönüşüm ve Yıkım Hizmetleri

Tunceli Hurdacı

Tunceli Hurdacı

Tunceli hurdacı şirketi olarak  Çabuk Metal Hurdacılık maden çeşitlerini gerçek piyasa değeri ile satın almaktadır. Ayrıca Tunceli’de hurdasına bina yıkımı, su deposu kesimi ve yakıt tankı kesimi faaliyetleri yürütmekteyiz. Hurdanızı düşük fiyatlara kaptırmadan bizden fiyat alın ve en güncel hurda fiyatını alın. Onun için Tunceli hurdacı cep numarası üzerinden bağlantı kurun. Çünkü memleketin tüm vilayetlerinde olduğu gibi Bu şehirde de jant, yıkım çıkması, şantiye malzemesi ve demir talaşı hurdaları için bedelinde en uygun değeri biz veririz. Üstelik Tunceli’da hurda alan şirket elemanlarını vakit geçmeden deponuza gönderiyoruz.

Tunceli’de hurdacı telefon no gerekti ise bizimle iletişim kurmalısınız. Hurda radyatör söküm, asma tavan, sac, sarı musluk ve varil satmak için dini bayramlarda da bizden fiyat alın. Çok sayıda hurdacı Tunceli mahallelerinden hurda satın almak için gezmektedirler Ancak içlerinden kablo makarası, jeneratör, kompresör, torna ve bakır hurdası için herkeslere bedelinde en uygun değeri biz sunuyoruz. Dersim hurdacı firması olarak geri dönüşüm konusunda yardımcı oluruz. Hurda ticaretinde yıllardır emeğini ortaya koyarak işi öğrenmiş takım ile devam ediyoruz. Tadilattan çıkan malzemeleri satarken garanti para sahip olmak istiyorsanız çabuk bir şekilde hareket edin ve bize mesaj atın.

Hurda alım satımında yıllardır emeğini ortaya koyarak hurda üzerine master yapmış grup ile devam ediyoruz. Hurda satarken harika yarar almak istiyorsanız daha fazla süre kaybetmeyin ve bağlantıya geçin.

Bunun dışında Tunceli’de yıkım – söküm işlerinizi de hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Fabrika sökümü, bina yıkımı, okul yıkımı vb. yıkım –  söküm işleriniz hurda karşılığında ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Çabuk Metal Hurdacılığa ulaşarak ( 0530 913 06 79 ) detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tunceli Hurda Alımı Yaptığımız İlçeler:

  • Tunceli (il merkezi) Hurdacı
  • Çemişgezek Hurdacı
  • Hozat Hurdacı
  • Mazgirt Hurdacı
  • Nazımiye Hurdacı
  • Ovacık Hurdacı
  • Pertek Hurdacı
  • Pülümür Hurdacı

Çabuk Metal Hurdacılık Whatsapp Hattı

Erdal Çabuk : 0530 913 06 79

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Ara