Gebze - Kocaeli
+90 554 179 62 45
metalcabuk@gmail.com

Bina Yıkımı

Profesyonel Hurdacılık Hizmetleri

Yıkım Hizmetleri

title

Yıkım işleri konusunda son teknolojili ürünler kullanarak bina yıkımı yapmaktayız. Özellikle kurmuş olduğumuz tam sistemli ve donanımlı ekipman aletlerimiz ile yıkım hizmeti konusunda sektörün öncülerindeniz. Yıkım kırım işleri öncesinde çevre ve bina analizi yaparak bu konuda hassas bir araştırma sonucu bu işleme başvurmaktayız. Çevredeki diğer yapılara en az zararı vermek için bu önemli husus çalışma prensibimiz olmaktadır. Hastane yıkımı veya dev bir fabrika yıkımı kapsamlı tüm binalara uygun çalışma koşullarına sahibiz.

Yönetmeliğe Uygun

Bina yıkım yönetmeliğine uygun şekilde hareket eden ve bu çerçevede yıkım işlemlerini yapan öncü firmalardan birisiyiz. Yönetmelik maddelerine uygun olarak hareket etmekte ve kesinlikle inşaat alanında isg kurallarına uygun çalışmaktayız.

Tam Kapasite

Kullanmış olduğumuz yıkım sulama tankerleri tam kapasite dolu ve yüksek oranda su taşıma gücün sahiptir. Bu sayede yıkım sürecinde sizlere uzun süre hizmet sağlamaktayız. Sadece bina değil fabrika yıkım sulama işlerinde de öncülük etmekteyiz. Yüksek püskürtme gücüne sahip aletlerimiz ve ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. Yıkım Hizmetleri  Bina Yıkma Faaliyetlerinizde Çözüm Ortağınız. İstanbulda daha aktif olmak üzere tüm türkiye genelinde  aktif hizmet vermekteyiz

Bina Yıkım Maliyetlerinizi ve Fiyat Bilgisi Öğrenmek için Bize Ulaşın..Çabuk Metal Hurdacılık

Barış Çabuk 0554 179 62 45

İletişime geçmek için tıklayın.

Bizimle İletişime Geçin!

    Call Now Button